Hotel Patio we Wrocławiu

Hotel konferencyjny Wrocław

Hotel Patio

Patio – hotel konferencyjny Wrocław. Usytuowany jest w dwóch malowniczych kamieniczkach 50 metrów od wrocławskiego Rynku, w cieniu jednej z największych wrocławskich świątyń. Wyjątkowa architektura łączy w sobie piękno dziewiętnastowiecznej fasady z futurystycznym wnętrzem.

Hotel Patio, znany wcześniej jako Hotel Exbud, istnieje od 1996 roku i trwale wpisał się w architektoniczny wizerunek jednej z najpiękniejszych uliczek Starego Miasta.

Oprócz części hotelowej i biurowej, kompleks mieści również kameralną restaurację, sale konferencyjne, coffee shop oraz ekskluzywny butik. Patio – hotel konferencyjny Wrocław

Usytuowana na parterze restauracja Patio Wrocław należy do najlepszych lokali we Wrocławiu. Jest dobrze znana z wyśmienitych potraw kuchni polskiej i europejskiej, przygotowywanych wyłącznie na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Wykwintne dania i dyskretną obsługę chwalą sobie nie tylko hotelowi goście. Nowy wystrój wnętrza restauracji dopełnia urokliwe malarstwo Gustava Klimta. Doskonale współgra z nowatorskimi przepisami i kulinarnymi pomysłami Szefa Kuchni, Wiktora Moczka, absolwenta elitarnego kursu Paula Bocuse’a z Lyonu.

Śniadania są podawane od 6.45 do 10.30. Od 12.00 zapraszamy na wyszukane specjały Szefa Kuchni i dania à la carte. W całorocznej ofercie proponujemy serwowany między 12.00 a 16.00 trzydaniowy business lunch, który może być idealnym tłem dla najtrudniejszych rozmów służbowych.

Gościom ceniącym hotelowy spokój, by mogli skupić się na pracy, proponujemy pokoje przystosowane do pracy. Dzięki wydzielonej części dziennej, służą również jako miejsce rozmów. Usytuowana na parterze strefa biznesu wyposażona jest w stanowiska komputerowe z dostępem do internetu oraz wielofunkcyjnym urządzeniem drukującym. Do dyspozycji gości jest również kserokopiarka oraz skaner. Dajemy też możliwość skorzystania z projektora multimedialnego.

www.hotelpatio.pl

Hotel konferencyjny Wrocław


Bezpośrednie dane kontaktowe
  • Office : 71 37 50 456
  • Fax : 71 37 50 408

Send a Message

RODO *

Loading...