Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk

SPA i sale konferencyjne - Zakopane / Ząb

Ośrodek usług hotelarskich

Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk

Ośrodek został wybudowany w stylu zakopiańskim, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Naturalne materiały użyte do jego budowy, takie jak kamień i drewno, doskonale oddają klimat górski. Naszym Gościom oferujemy noclegi w standardzie hotelu ***. Posiadamy 21 komfortowo urządzonych pokoi (prawie wszystkie z balkonem i pięknym widokiem na Tatry), restaurację z drink barem, SPA, gabinet odnowy biologicznej oraz salę konferencyjną na 70 osób. Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i wypożyczalnia rowerów.

Z czym kojarzy się Redyk? Przede wszystkim z ciszą, relaksem i z zapierającymi dech w piersiach widokami na Tatry. Tutaj odpoczniesz od hałasu jaki oferuje codzienne życie, będąc jednocześnie blisko miasta Zakopane, z jego malowniczymi Krupówkami, słynnym targiem regionalnym Pod Gubałówką i innymi atrakcjami. Mamy nadzieję, że również Państwo docenią uroki naszego ośrodka. Hotele w centrum Zakopanego nie oferują takiego widoku i urozmaiconej rozrywki jak Redyk.

SPA Zakopane

Nasza strefa SPA to miejsce pełne relaksu. Proponujemy Państwu kąpiel w ekskluzywnej wannie z hydromasażem, regenerację w komorze infra red lub oczyszczający seans w saunie. Wszystko to z niezapomnianym widokiem na Tatry i pobliskie wyciągi narciarskie.

Największą atrakcją naszego SPA jest 5-osobowe jacuzzi, które zostało umiejscowione tuż przy oknach. Jest to wysokiej klasy wanna posiadająca unikalną funkcję Moto-Massage – wirująca dysza, która porusza się w płaszczyźnie pionowej, wzdłuż pleców zapewnia masaż całego kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu wieloetapowego procesu filtracji, woda jest zawsze czysta i bezpieczna dla użytkowników. Do zapewnienia odpowiedniej jakości wody stosujemy aż 5 różnych metod jej czyszczenia: podwójna filtracja mechaniczna, ozonowanie, dezynfekcja jonami srebra, naświetlanie promieniami UV, dezynfekcja chemiczna.

Sauna fińska wyposażona została w profesjonalny piec Harvia posiadający funkcję parowania. Dzięki temu możemy w łatwy sposób zamienić saunę suchą na tzw. biosaunę. Jest to odmiana sauny fińskiej o niższej temperaturze i zwiększonej wilgotności. Jasne, osikowe drewno oraz światło z lamp do koloroterapii powodują, że seans w saunie staje się prawdziwym odpoczynkiem dla ciała i umysłu.

Osoby, które nie lubią wysokich temperatur mogą skorzystać z komory infra red. Jest to sauna nowej generacji, gdzie zamiast tradycyjnego pieca zastosowano promienniki podczerwieni, penetrujące skórę do głębokości 4 cm. Seanse w saunie na podczerwień przynoszą bardzo dobre rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach.

Dla Gości przebywających w Ośrodku Usług Hotelarskich Redyk Ząb (najwyżej położona miejscowość w Polsce) jest wspaniałym miejscem aby odpocząć od codziennych obowiązków, nabrać sił, pooddychać świeżym powietrzem. Bliska odległość Tatr umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. Z Ośrodka Usług Hotelarskich Redyk mogą Państwo udać się również w Gorce, Pieniny, na Babią Górę lub nieco dalej np.: do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia.

Ząb jest idealnym miejscem wypadowym jeśli chodzi o wycieczki rowerowe, trekkingi itp. Istnieje spora liczba tras rowerowych i szlaków pieszych przebiegających przez naszą miejscowość. W okresie zimy w sąsiedztwie ośrodka funkcjonują wyciągi narciarskie z całym zapleczem rekreacyjnym. Będąc na Podhalu warto także skorzystać z wód geotermalnych w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce.

Sala konferencyjna Zakopane

www.redyk.pl


Bezpośrednie dane kontaktowe
  • Office : 18 200 16 61
  • Fax : 18 200 16 60

Send a Message

RODO *

Loading...
 

Hotel Redyk – Ząb/Zakopane

hotel konferencyjny w górach - Redyk
Hotel
od 369 PLN za salę - Hotel konferencyjny & SPA

Hotel konferencyjny Zakopane / Ząb Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk to doskonałe miejsce do organizowania szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. Niepowtarzalna atmosfera, profesjonalny sprzęt, kompetentna obsługa,…

Czytaj więcej
74  m2 21 Pokoje