Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Hotel Konferencyjny Kur

Hotel konferencyjny w województwie Kujawsko-pomorskim.

Hotel Kur

hotel kur Olsztyn

Hotel konferencyjny Olsztyn

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się skorzystać z naszych noclegów, gwarantujemy kameralną i komfortową część noclegową o standardzie 3 gwiazdek, składającą się z 31 pokoi jedno i dwuosobowych z łazienkami. Przyjemna, domowa atmosfera, życzliwa obsługa, wygodne pokoje z widokiem na jezioro umożliwiają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Kur – hotel konferencyjny Olsztyn, położony jest nad brzegiem jeziora Ukiel, 3 km od centrum Olsztyna. Oferuje on bezpłatny dostęp do sauny oraz pokoje z telewizorem. Z większości z nich roztacza się widok na jezioro. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

www.hotelkur.pl

Office: + 48 89 521 47 00Fax: +48 89 521 47 02