Hotel Duet we Wrocławiu

Pokoje i sale konferencyjne w centrum Wrocławia

Hotel Duet

Hotel Duet położony jest niespełna 300 metrów od malowniczego Rynku, w komercyjnym i biznesowym centrum Wrocławia. Dogodna lokalizacja sprawia, że korzystanie z uroków Starówki jest łatwe i wygodne. Oprócz zabytków, Wrocław słynie z rozmaitych wydarzeń kulturalnych i tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy Rynku. Od licznych sklepów, kawiarni, restauracji i klubów dzieli naszych gości zaledwie kilka minut spaceru. Nowoczesna i wyróżniającej się architektura Hotelu Duet, kameralne wnętrza, umiarkowane ceny oraz miła i swobodna atmosfera sprawiają, że chętnie zatrzymują się tu turyści i ludzie biznesu odwiedzający Wrocław. Hotel Duet Wrocław sale konferencyjne z pełnym zapleczem multimedialnym.

Usytuowana w podziemiach restauracja hotelowa zaprasza od 7:00 do 10:30 (w niedziele od 8:00) na pyszne śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu. Restauracja zapewnia obsługę konferencji (lunche, kolacje), pobytów zorganizowanych, oraz spotkań integracyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z menu i ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć w witrynie internetowej restauracji.

Nowoczesne sale konferencyjne we Wrocławiu są idealnym miejscem rozmaitych spotkań biznesowych, takich jak prezentacje, konferencje, narady, negocjacje czy szkolenia. Na życzenie, wszystkie sale konferencyjne mogą być wyposażone w dodatkowy sprzęt i urządzenia biurowe. Szczycimy się profesjonalną obsługa konferencyjną, dbając o zadowolenie każdego uczestnika konferencji. Doradzamy także przy wyborze najlepszych opcji, dlatego jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem marketingu i konferencji.

Hotel Duet Wrocław sale konferencyjne


Bezpośrednie dane kontaktowe
  • Office : 71 78 55 103
  • Fax : 71 78 55 105

Send a Message

RODO *

Loading...