Best Western Prima we Wrocławiu

Best Western Prima we Wrocławiu
Kiełbaśnicza 16, Wrocław, Polska
Hotel od 449 PLN za salę - Hotel konferencyjny
79 Pokoje

Best Western Prima

Best Western Hotel Prima jest pierwszym w Polsce hotelem sieci BEST WESTERN. Położony jest w malowniczym sąsiedztwie zabytkowego Rynku. Powstał w wyniku połączenia i gruntownej przebudowy czterech staromiejskich kamienic. Zachowana tradycyjna fasada oraz zabytkowe elementy wnętrza harmonizują z ciepłym, utrzymanym   w   pastelowych   barwach wystrojem. Sale konferencyjne Wrocław.

Do dyspozycji Gości oddajemy apartament, 78 pokoi jedno- i dwuosobowych, Restaurację Sir William, Piano Bar i Morris Bar, 2 sale konferencyjne Wrocław, Fitness Club oraz parking. 

Sale konferencyjne Wrocław

W naszym hotelu mogą Państwo skorzystać z dwóch klimatyzowanych sal konferencyjnych – małej – do 10 osób i dużej – do 40 osób. W salach tych z przyjemnością odbędą Państwo wielogodzinne spotkania w atmosferze skupienia i spokoju.  Zapewniamy   fachową   obsługę i chętnie służymy radą przy organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji, szkoleń czy bankietów.

Wrocław sala konferencyjna Best Western

sale konferencyjne Wrocław – Best Western

Naszych gości, pragnących odnowy biologicznej i dbających o kondycję fizyczną zapraszamy do Prima Fitness Club. Zrelaksuj się w przyjemnej atmosferze korzystając z sauny bądź masażu lub popraw swoją sprawność dzięki doskonale wyposażonej siłowni.

Siłownia i fitness Best Western Wrocław

Siłownia i fitness Best Western Wrocław

Bliskość wrocławskiego Rynku oraz głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia sprawia, że sale konferencyjne hotelu Best Western Prima są idealnym miejscem do organizacji wyjazdów firmowych, szkoleń pracowników czy konferencji tematycznych. Z naszego hotelu łatwo dotrzesz do każdego punktu we Wrocławiu, zwłaszcza dworca PKP i PKS dzieki czemu goście konferencyjni nie będą mieli problemu z odnalezieniem obiektu. Zapraszamy.

Best Western Prima – sale konferencyjne Wrocław

www.bestwestern-prima.pl

Lokalizacja

Agent Best Western Prima

  • Office : +48 71 782 55 55
  • Fax : +48 71 342 67 32

Wszystkie pokoje w BEST WESTERN Hotel Prima zostały zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić naszym Gościom…
Czytaj więcej

Kontakt

RODO *

Loading...

Podobne obiekty