Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Opis obiektu konferencyjnego

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju - Świeradów-Zdrój - dolnośląskie

 • Sala konferencyjna INTERFERIE Aquapark-kopia
 • SALA Karkonosze INTERFERIE Aquapark-kopia
 • SALA IZERY INTERFERIE Aquapark-kopia
 • Pokój INTERFERIE Aquapark-kopia
 • INTERFERIEAquapark-kopia
 • Jacuzzi INTERFERIE Aquapark-kopia
 • Łazienka INTERFERIE Aquapark-kopia
 • ŚniadanieInterferieAquapark-kopia
 • IMG_4452-jpg-kopia

ID obiektu : SZ1001

Hotel od 1 PLN za salę - Hotel konferencyjny & SPA
110  m280 - ilość pokoi100 - miejsc parkingowych  Dodaj do ulubionych Drukuj

Hotel konferencyjny Świeradów-Zdrój

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi do organizacji spotkań biznesowych dla ponad 150 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy sprzęt konferencyjny – rzutnik multimedialny, odtwarzacz CD i DVD, ekrany i flipcharty. W sali Karkonosze dysponujemy także nagłośnieniem z dwoma bezprzewodowymi mikrofonami.

Ogromną zaletą hotelu jest nowoczesny i komfortowy aquapark, który zapewnia zabawę wszystkim – niezależnie od wieku i umiejętności pływackich. Można też odpoczywać w jacuzzi i rozkoszować się widokami zielonych górskich szczytów.

Aquapark

Goście INTERFERIE Aquapark Sport Hotelu mogą korzystać za darmo ze wszystkich atrakcji aquaparku: dwóch zjeżdżalni: pontonowej i zwykłej, basenów pływackich i rekreacyjnych, jacuzzi solankowego, masaży wodnych, saun fińskich, parowych, infrared (leczenie, dzięki promieniom podczerwonym) oraz solarnych leżanek, gdzie można skorzystać z lamp soluxowych i ich dobrego wpływu na ludzki organizm. Do dyspozycji gości jest również sala fitness, grota solna, pełnowymiarowa sala sportowa do gier zespołowych.

Zabiegi rehabilitacyjne

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, w tym terapię falami uderzeniowymi wykorzystując leczniczo energię wytwarzaną przez fale dźwiękowe oraz zabiegi terapii manualnej. Leczenie tymi metodami pozwala na dobrą współpracę stawów, mięśni i nerwów, co skutkuje zmniejszeniem lub usunięciem bólu. W ofercie Centrum Zdrowia i Rekreacji znajdują się również zabiegi z zakresu: balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz termoterapii. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczony zespół fizjoterapeutów oraz kosmetologów.
Hotel konferencyjny Świeradów-Zdrój
Lokalizacja

Interferie Świeradów-Zdrój

sale konferencyjne Szklarska Poręba
 • Biuro : 75 781 67 32
 • Fax : 75 781 64 90

Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie Zdroju to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi oraz aktywnym wypoczynku…
Więcej

Kontakt

Loading...
 

Podobne obiekty