Hotel Scandic we Wrocławiu

Hotel Scandic we Wrocławiu
Piłsudskiego 49/57, Wrocław, Polska
Hotel od 299 PLN za salę - Hotel kongresowy
WR1007 250 m2 164 Pokoje 90 Miejsc parkingowych

Scandic – hotel kongresowy Wrocław

Hotel kongresowy Scandic we Wrocławiu oferuje organizację spotkań w jednej z 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Sale zostały wyposażone w ekran, flipchart, bezpłatny Internet bezprzewodowy, niezbędnik konferencyjny, notesy i długopisy. Projektor multimedialny jest także wliczony w cenę wynajmu sali. ‘Świadome spotkanie’ to idea hotelu kongresowego Scandic Wrocław promująca ekologiczne korzystanie z zasobów naturalnych. Materiały konferencyjne są oznaczone certyfikatem ekologicznym. Przez cały dzień spotkania podawana jest woda Scandic. Hotel proponuje menu konferencyjne, przygotowane przez Jamiego Olivera.

Scandic Wrocław jest 4-gwiazdkowym hotelem znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu Rynku i Głównego Dworca Kolejowego. 164 przyjazne środowisku pokoje są idealne dla pobytów biznesowych i turystycznych, w tym rodzinnych. Hotel oferuje 101 opcji śniadania zawierającego produkty organiczne. Sklepik Scandic czynny 24/7 proponuje przekąski i artykuły pierwszej potrzeby. Parking i garaż podziemny ze stacją do ładowania pojazdów na napęd elektryczny. Pokój Zabaw dla dzieci, rowery i kijki do Nordic Walking oraz wstęp do Centrum Fitness i sauny bezpłatnie. Odnowione centrum konferencyjne (10 sal) pomieści w sumie 500 uczestników. Hotel posiada certyfikat ekologiczny, co oznacza, że w 100% korzysta z energii zielonej.

Wszystkie sale konferencyjne mają naturalne oświetlenie i pełne zaplecze konferencyjne. Wszystkie materiały konferencyjne są oznaczone ekologicznym odznaczeniem. Dedykowany opiekun konferencji z przyjemnością pomoże w sprawnej organizacji spotkania.

www.scandicwroclaw.pl 

Hotel Kongresowy Wrocław

Lokalizacja

Agent Hotel Scandic Wrocław

hotel kongresowy Scandic
  • Office : +48 71 787 0000
  • Fax : +48 71 787 0001

Hotel Scandic Wrocław posiada Centrum Fitness z mini siłownią i sauną oraz bogatą ofertą SPA. Rowery…
Czytaj więcej

Kontakt

RODO *

Loading...

Podobne obiekty