INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju
Kościuszki 1, Świeradów-Zdrój, Polska
Hotel od 1 PLN za salę - Hotel konferencyjny & SPA
SZ1001 110  m2 80 Pokoje 100 Miejsc parkingowych

Hotel konferencyjny Świeradów-Zdrój

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi do organizacji spotkań biznesowych dla ponad 150 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy sprzęt konferencyjny – rzutnik multimedialny, odtwarzacz CD i DVD, ekrany i flipcharty. W sali Karkonosze dysponujemy także nagłośnieniem z dwoma bezprzewodowymi mikrofonami.

Ogromną zaletą hotelu jest nowoczesny i komfortowy aquapark, który zapewnia zabawę wszystkim – niezależnie od wieku i umiejętności pływackich. Można też odpoczywać w jacuzzi i rozkoszować się widokami zielonych górskich szczytów.

Aquapark

Goście INTERFERIE Aquapark Sport Hotelu mogą korzystać za darmo ze wszystkich atrakcji aquaparku: dwóch zjeżdżalni: pontonowej i zwykłej, basenów pływackich i rekreacyjnych, jacuzzi solankowego, masaży wodnych, saun fińskich, parowych, infrared (leczenie, dzięki promieniom podczerwonym) oraz solarnych leżanek, gdzie można skorzystać z lamp soluxowych i ich dobrego wpływu na ludzki organizm. Do dyspozycji gości jest również sala fitness, grota solna, pełnowymiarowa sala sportowa do gier zespołowych.

Zabiegi rehabilitacyjne

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, w tym terapię falami uderzeniowymi wykorzystując leczniczo energię wytwarzaną przez fale dźwiękowe oraz zabiegi terapii manualnej. Leczenie tymi metodami pozwala na dobrą współpracę stawów, mięśni i nerwów, co skutkuje zmniejszeniem lub usunięciem bólu. W ofercie Centrum Zdrowia i Rekreacji znajdują się również zabiegi z zakresu: balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz termoterapii. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczony zespół fizjoterapeutów oraz kosmetologów.
Hotel konferencyjny Świeradów-Zdrój
Lokalizacja

Agent Interferie Świeradów-Zdrój

sale konferencyjne Szklarska Poręba
  • Office : 75 781 67 32
  • Fax : 75 781 64 90

Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie Zdroju to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi oraz aktywnym wypoczynku…
Czytaj więcej

Kontakt

RODO *

Loading...

Podobne obiekty