INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju

Aquapark, hotel, sala konferencyjna Świeradów-Zdrój

Interferie Świeradów-Zdrój

Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie Zdroju to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi oraz aktywnym wypoczynku i dla osób w każdym wieku. Naszym Gościom zapewniamy spokój, wygodę oraz przepiękny górski krajobraz Gór Izerskich z okien pokoi. Największą zaletą hotelu jest bogata oferta atrakcji, a w szczególności jedyny w Izerach, nowoczesny Aquapark. Wizyta w nim zapewnia radość zabawy wszystkim Gościom niezależnie od wieku i umiejętności pływackich.

Hotel znajduje się w bliskiej odległości od XIX – wiecznego Parku Zdrojowego i niedaleko od zabytkowej Pijalni Wód. Świeradów Zdrój słynie z unikalnych w Polsce źródeł mineralnych bogatych w żelazo, fluor, magnez i radon. Kuracje z wykorzystaniem tych wód wspomagają leczenie schorzeń układu krążenia, reumatologicznego oraz systemu nerwowego. Dodatkowo radon w naturalny sposób pobudza system hormonalny i immunologiczny i działa uśmierzająco w przypadku bólów. Z uwagi na jego właściwości regeneracji tkanek organicznych miejscowość zyskała nazwę„Doliny Młodości”.

Oferta hotelowa to 80 pokoi, jedno- i dwuosobowych, studia rodzinne oraz apartamenty wraz z balkonami. Wszystkie wyposażone zostały w łazienkę, TV-SAT, radio oraz telefon. W pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się dodatkowo lodówka, suszarka do włosów, szlafrok, woda mineralna. Hotel posiada również pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kucharze INTERFERIE Aquapark Sport Hotelu wiedzą, że nic tak nie pobudza apetytu, jak aktywny wypoczynek, dlatego z dbałością o każdy detal tworzą dania pełne smaku i aromatu.W hotelowej restauracji serwowane są tradycyjne potrawy kuchni polskiej, jak również kuchni czeskiej i niemieckiej. Natomiast dla najmłodszych przygotowane zostało pyszne, dziecięce menu. Na Gości czeka również hotelowa kawiarnia, z pysznymi ciastami i gorącą czekoladą.

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, w tym terapię falami uderzeniowymi wykorzystując leczniczo energię wytwarzaną przez fale dźwiękowe oraz zabiegi terapii manualnej. Leczenie tymi metodami pozwala na dobrą współpracę stawów, mięśni i nerwów, co skutkuje zmniejszeniem lub usunięciem bólu. W ofercie Centrum Zdrowia i Rekreacji znajdują się również zabiegi z zakresu:balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz termoterapii. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez doświadczony zespół fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Sala konferencyjna Świeradów-Zdrój

www.interferie.pl


Bezpośrednie dane kontaktowe
  • Office : 75 781 67 32
  • Fax : 75 781 64 90

Send a Message

RODO *

Loading...
 

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju

Hotel konferencyjny Świeradów -Zdrój
Hotel
od 1 PLN za salę - Hotel konferencyjny & SPA

Hotel konferencyjny Świeradów-Zdrój INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi do organizacji spotkań biznesowych dla ponad 150 osób. Do…

Czytaj więcej
110  m2 80 Pokoje 100 Miejsc parkingowych