GoForward - Business Hub Wrocław

Sale szkoleniowe Wrocław - Fabryczna

GoForward Wrocław

Sale szkoleniowe Wrocław „GoForward” to nowoczesny business hub mieszczący się przy ulicy Tęczowej. Budynek centrum szkoleniowego wykonany jest z klasycznej czerwonej cegły nadającej niepowtarzalny charakter wnętrzu. Do dyspozycji uczestników szkoleń i konferencji oddajemy darmowy parking oraz bezpłatne WiFi na terenie obiektu. Uczestnikom możemy też zapewnić klasyczny jak i dietetyczny catering i noclegi na czas trwania szkoleń i konferencji.

Skorzystaj z miejsca, w którym można prowadzić prezentacje, konferencje oraz inspirujące warsztaty. Zapewnij komfort swoim gościom. Ustaw stoły w dowolnej konfiguracji. Stwórz klimat wzmacniający Twoją markę. Sala szkoleniowa zaopatrzona jest w sprzęt audiowizualny. Jesteśmy otwarci na innowatorskie pomysły naszych klientów. Potrafimy zrealizować niestandardowe, kreatywne pomysły aranżując odpowiednio do nich wnętrze.

sale szkoleniowe Wrocław | salekonferencyjne24.net


Bezpośrednie dane kontaktowe
  • Mobile : 660 698 921

Send a Message

RODO *

Loading...
 

GoForward we Wrocławiu

Centrum Szkoleniowe Wrocław | salekonferencyjne24.net
Centrum szkoleniowe
od 60 PLN - Centrum konferencyjne

GoForward | Centrum szkoleniowe Wrocław Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń w centrum Wrocławia. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu i organizowaniu warsztatów, wiemy dokładnie czego oczekują klienci wynajmujący u…

Czytaj więcej
120 m2