Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/adverton/domains/salekonferencyjne24.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Cuprum Novum Wrocław

Centrum konferencyjne w centrum Wrocławia

Cuprum Novum

centrum konferencyjne Wrocław

Ascetyczna pod względem konstrukcyjnym i kolorystycznym budowla została zaprojektowana przez firmę Archicom. Budowa biurowca trwała siedemnaście miesięcy (od października 2006 r. do marca 2008 r.). Jest to dziewięciokondygnacyjny obiekt, łącznie z dwoma kondygnacjami podziemnymi na parking oraz pomieszczenia techniczno-magazynowe. Parter przeznaczono na powierzchnie handlowo-usługowe, natomiast pięć pięter przeznaczonych jest na powierzchnie biurowe. Na V piętrze zaprojektowana jest przestrzeń konferencyjna, która jest w stanie pomieścić do 250 osób. Posiadamy 3 sale konferencyjne Wrocław.

Główną bryłę budynku zaprojektowano w kształcie litery L. Dłuższy bok budynku stanowi układ domknięty dwoma wertykalnymi bryłami. Oś kompozycyjną stanowi zespół przeszklonej ściany z dźwigami i dwoma zadaszonymi wejściami do budynku. Tak ukształtowana bryła o kompozycji wertykalnej nadaje obiektowi nowoczesny charakter.

Wyposażenie budynku

Biurowiec, wyposażony w zintegrowany system zarządzania, należy do klasy A – najwyższej kategorii tego typu budowli. Posiada oddzielny system klimatyzacji dla ściany południowej i północnej. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – posiada odpowiednie podjazdy, windy oraz toalety.

Cuprum Novum może pochwalić się wyposażonymi w nowoczesny system audiowizualny salami konferencyjnymi, przystosowanymi do obsługi konferencji naukowych, sympozjów, spotkań branżowych lub biznesowych, szkoleń i seminariów.

Cuprum NOVUM w liczbach

  • 2 kondygnacje podziemne
  • 7 kondygnacji naziemnych
  • 24,93 m – wysokości budynku
  • 85 miejsc parkingowych w podziemiu przeznaczonych dla najemców
  • 1.504 m2 – powierzchni zabudowy
  • 10.765 m2 – powierzchni netto budynku
  • 45.136 m3 – kubatury budynku
sale konferencyjne Wrocław

Cuprum Novum – sale konferencyjne Wrocław

www.cuprumnovum.wroc.pl

sale konferencyjne Wrocław

Office: 71 78 12 205Mobile: 601 950 466Fax: 71 344 35 36

Cuprum Novum we Wrocławiu

Cuprum Novum we Wrocławiu
Centrum konferencyjne
od 199 PLN za salę - Centrum konferencyjne

Cuprum Novum Biurowiec Cuprum Novum będący siedzibą KGHM CUPRUM sp. z o.o. – CBR znajduje się u zbiegu ulic Gen. Wł. Sikorskiego 2-8 oraz Podwale 3-4. Obiekt ten zlokalizowany jest…

Więcej
250 m2